MICROSOFT OFFICE 2019 PRO DOMÁCNOSTI A PODNIKATELE MAC OS

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Verze Microsoft Office 2019 Pro podnikatele MAC OS (Home and Business) obsahuje tyto aplikace:Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook.

 

✓ RYCHLÉ DORUČENÍ  ✓ Doživotní licence (bez časového omezení)

✓ Verze 32-bit a 64-bit   ✓ Vícejazyčná verze

✓ Asistence při instalaci 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 2 643,80 Kč bez DPH
3 199 Kč    
Kód produktu 138
Značka Microsoft
Kategorie MICROSOFT OFFICE
Záruka 2 roky
 

MICROSOFT OFFICE 2019 JE JEŠTĚ MODERNĚJŠÍ

Kdo nestojí o verzi Office 365 s předplatným, ten by si měl pořídit Microsoft Office 2019, aby si mohl užívat všechny nejmodernější funkce. Získáte Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Project. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

PROČ SI POŘÍDIT NOVÝ MICROSOFT OFFICE 2019?

  • Získáte nové funkce, které znáte z Office 365.
  • Díky focus módu se budete lépe soustředit na práci.
  • Hodí se na dotyková zařízení.
  • Podporuje SVG a 3D modely.
  • Umí export prezentací do 4K.

PŘÍJEMNĚ VÁS PŘEKVAPÍ TŘEBA POWERPOINT

Všechny aplikace dostaly svá vylepšení, za zmínku ale určitě stojí novinky v PowerPointu. V Office 2019 si konečně užijete funkci Morph, která umožňuje vytvářet mnohem hezčí přechody a animace mezi snímky. Zároveň je pak možné celou prezentaci vyexportovat jako video ve vysoké kvalitě 4K.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

ZAMĚŘTE SE JENOM NA SVOU PRÁCI

Focus mód je novinkou, která vám má pomoci lépe se zaměřit na výkon své práce. Skryje všechno ostatní, co nepotřebujete, a vy se díky tomu budete více soustředit. Focus mód je k dispozici ve Wordu. I další aplikace však přináší vylepšení, která vám pomohou zaměřit se na to důležité – zmínit lze třeba kartičky s přehledem toho nejdůležitějšího v Outlooku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

KONEČNĚ SI VYHRAJETE SE STYLUSEM

Dotykových zařízení přibývá, už dávno neslouží jen k zábavě, najdete pro ně i pracovní využití. Právě proto se Microsoft zaměřil na lepší používání balíčku Office 2019 na dotykových zařízeních. Se stylusem si teď více vyhrajete, ovládání aplikací dotykem je celkově lepší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

ZÍSKÁTE CELOU ŘADU APLIKACÍ

Balíček Microsoft Office 2019 přichází se vším, co byste mohli potřebovat nejen v kanceláři. Word, Excel a PowerPoint tvoří nezbytnou trojici, hodně využívaný je také e-mailový klient Outlook. Nástroje Project jsou součástí balíčku pouze pro operační systém Windows. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Nový balíček Office kancelářských aplikací přináší ještě více funkcí, nástrojů a je plynulejší. Vylepšuje práci na dotykových obrazovkách, má nový jazykový překladač, podporuje 3D modely, umí exportovat prezentace do 4K a disponuje zajímavým focus módem, který zefektivní vaše pracovní nasazení.

Jedná se o druhotnou licenci.